Na rynku usług budowlanych w zakresie robót ziemnych działamy od 2006 roku. Posiadamy doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę do realizacji niżej wymienionych zadań z zakresu: budownictwa telekomunikacyjnego, elektroenergetycznego, sterowania ruchem kolejowym, samoczynnych sygnalizacji przejazdów kolejowych oraz sieci telewizji kablowych.

     

Od kilku lat uczestniczymy w procesach inwestycyjnych realizowanych przez PKP PLK dotyczących dostosowania i przebudowy szlaków kolejowych do wymogów umów międzynarodowych w zakresie budowy i modernizacji sieci teletechnicznych oraz sterowania ruchem kolejowym. Od 2008 r. wybudowaliśmy ponad 90 kilometrów linii światłowodowej na najważniejszych szlakach kolejowych województw - dolnośląskiego i opolskiego. W tym czasie w pełni zautomatyzowaliśmy również kilkanaście przejazdów kolejowych.

Rozbudowaliśmy i zmodernizowaliśmy sieć telewizji kablowej UPC, na terenie kilku dzielnic Wałbrzycha - umożliwiając tysiącom klientów korzystanie z dostępu do super szybkiego internetu oraz telewizji w cyfrowej jakości.

Stale współpracujemy z operatorami sieci jak i osobami prywatnymi w zakresie budowy przyłączy energetycznych i wodno-kanalizacyjnych do istniejących oraz nowo budowanych obiektów.

strona główna  |  do góry  |

Copyright © ARMAT - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER